P6KE540A-AP-HF
MFR.Part #
P6KE540A-AP-HF
JLCPCB Part #
C19990531
Description
-55℃~+175℃ 1uA 459V 540V 600W 740V 810mA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS