P6KE540A-AP
MFR.Part #
P6KE540A-AP
JLCPCB Part #
C19990530
Description
-55℃~+175℃ 1uA 459V 540V 740V 810mA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS