P6KE51CA-BP
MFR.Part #
P6KE51CA-BP
JLCPCB Part #
C19990529
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43.6V 51V 70.1V 8.6A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS