P6KE51A-BP
MFR.Part #
P6KE51A-BP
JLCPCB Part #
C19990527
Description
-55℃~+175℃ 1uA 43.6V 51V 70.1V 8.6A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS