P6KE480CA-AP
MFR.Part #
P6KE480CA-AP
JLCPCB Part #
C19990518
Description
-55℃~+175℃ 1uA 408V 480V 658V 910mA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS