P6KE47A-TP
MFR.Part #
P6KE47A-TP
JLCPCB Part #
C19990512
Description
-55℃~+175℃ 1uA 40.2V 47V 600W 64.8V 9.3A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS