P6KE440CA-AP
MFR.Part #
P6KE440CA-AP
JLCPCB Part #
C19990508
Description
-55℃~+175℃ 1.04A 1uA 376V 440V 600V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS