P6KE400CA-AP
MFR.Part #
P6KE400CA-AP
JLCPCB Part #
C19990501
Description
-55℃~+175℃ 1.1A 1uA 342V 400V 548V 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS