P6KE400A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE400A-BP
JLCPCB Part #
C19990500
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 1.1A 1uA 342V 400V 548V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS