P6KE22CA-BP
MFR.Part #
P6KE22CA-BP
JLCPCB Part #
C19990458
Description
-55℃~+175℃ 18.8V 1uA 20A 22V 30.6V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS