P6KE200A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE200A-BP
JLCPCB Part #
C19990444
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 171V 1uA 2.2A 200V 274V TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS