P6KE170A-BP
MFR.Part #
P6KE170A-BP
JLCPCB Part #
C19990431
Description
-55℃~+175℃ 145V 170V 1uA 2.6A 234V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS