P6KE16A-BP
MFR.Part #
P6KE16A-BP
JLCPCB Part #
C19990428
Description
-55℃~+175℃ 13.6V 16V 1uA 22.5V 27A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS