P6KE13CA-BP
MFR.Part #
P6KE13CA-BP
JLCPCB Part #
C19990414
Description
-55℃~+175℃ 11.1V 13V 18.2V 1uA 33A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS