P6KE130A-TP
MFR.Part #
P6KE130A-TP
JLCPCB Part #
C19990408
Description
-55℃~+175℃ 111V 130V 179V 1uA 3.3A TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS