P5KE90A-TP
MFR.Part #
P5KE90A-TP
JLCPCB Part #
C19990125
Description
-65℃~+175℃ 115.5V 146V 3.4A 3uA 90V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS