P5KE45CA-AP
MFR.Part #
P5KE45CA-AP
JLCPCB Part #
C19990013
Description
-65℃~+175℃ 3uA 45V 500W 57.5V 6.9A 72.7V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS