P5KE180A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P5KE180A-BP
JLCPCB Part #
C19989928
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 1.7A 180V 230.4V 292V 3uA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS