P5KE17CA-TP
MFR.Part #
P5KE17CA-TP
JLCPCB Part #
C19989926
Description
-65℃~+175℃ 16.1A 17V 21.7V 27.6V 3uA 500W@8/20us Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS