P5KE13CA-TP
MFR.Part #
P5KE13CA-TP
JLCPCB Part #
C19989885
Description
-65℃~+175℃ 13V 16.5V 21.5V 23.2A 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS