P5KE110CA-AP
MFR.Part #
P5KE110CA-AP
JLCPCB Part #
C19989342
Description
-65℃~+175℃ 110V 140.5V 177V 2.8A 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS