P4KE400A-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P4KE400A-AP
JLCPCB Part #
C19989225
Package
DO-41
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 400W 420V 548V 750mA TVS Unidirectional DO-41 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS