MCU120N04-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCU120N04-TP
JLCPCB Part #
C19988027
Package
DPAK(TO-252)
Description
-55℃~+150℃ 102nC@10V 110W 120A 2.5V@250uA 3.5mΩ@10V 360pF 4.645nF 40V 436pF N-Channel DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS