MCP130N10YA-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCP130N10YA-BP
JLCPCB Part #
C19988014
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1.921nF 100V 130A 250W 4V@250uA 5.5mΩ@10V 60nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS