MCG35N04A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCG35N04A-TP
JLCPCB Part #
C19988011
Package
DFN3333
Description
-55℃~+150℃ 2.5V@250uA 35A 40V 40W 8mΩ@10V N-Channel DFN3333 MOSFETs ROHS