CSPH12VL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
CSPH12VL-TP
JLCPCB Part #
C19986652
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 1 1.3kW@8/20us 100pF 12V 14V 1uA 32V 45A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS