5KP440CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP440CA-TP
JLCPCB Part #
C19984083
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 440V 543V 5kW@8/20us 713V 7A Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS