5KP17CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP17CA-TP
JLCPCB Part #
C19984072
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 181A 20.9V 27.6V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS