5.0SMLJ18AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ18AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19984034
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 172A 18V 22.1V 29.2V 2uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS