SMCJ1.5KE10A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE10A-TP
JLCPCB Part #
C3713012
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 104.8A 10uA 14.5V 8.55V 9.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS