3KP90CA-TP
MFR.Part #
3KP90CA-TP
JLCPCB Part #
C19983948
Description
-55℃~+175℃ 10uA 111V 146V 20.5A@10/1000us 3kW@10/1000us 90V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS