3KP78CA-TP
MFR.Part #
3KP78CA-TP
JLCPCB Part #
C19983682
Description
-55℃~+175℃ 10uA 126V 23.8A@10/1000us 3kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS