30KP168A-TP
MFR.Part #
30KP168A-TP
JLCPCB Part #
C19983569
Description
-55℃~+175℃ 10uA 111.2A@10/1000us 168V 205.5V 272.4V 30kW@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS