1.5KE8.2CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE8.2CA-TP
JLCPCB Part #
C19982789
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 12.1V 125.6A 200uA 7.02V 8.61V Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS