1.5KE540A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE540A-TP
JLCPCB Part #
C19982779
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 2A 459V 567V 5uA 740V TVS Unidirectional DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS