SET23A36L02(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SET23A36L02(UMW)
JLCPCB Part #
C19724000
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 36V 40V 51V、76.8V 70pF Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS