AFK476M25D16B-F
MFR.Part #
AFK476M25D16B-F
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 240mA@100kHz 25V 360mΩ@100kHz 47uF 6.1mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS