UWX1H4R7MCR1GB
MFR.Part #
UWX1H4R7MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30mA@10kHz 4.7uF 5.4mm 50V 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD