15KP78CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP78CA-TP
JLCPCB Part #
C1984478
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 126V 15kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS