1.5SMC13A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC13A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984424
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 11.1V 13V 18.2V 5uA 82A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS