1.5SMC11A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC11A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984416
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11V 15.6V 5uA 9.4V 96A@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS