30KP42CA-TP
MFR.Part #
30KP42CA-TP
JLCPCB Part #
C1984213
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW@10/1000us 420.8A@10/1000us 42V 51.4V 72V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS