30KP51A-TP
MFR.Part #
30KP51A-TP
JLCPCB Part #
C1984209
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 350.7A@10/1000us 50uA 51V 62.4V 86.4V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS