30KP70A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
30KP70A-TP
JLCPCB Part #
C1984203
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 109V 10uA 278A@10/1000us 30kW@10/1000us 70V 85.6V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS