30KP84A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
30KP84A-TP
JLCPCB Part #
C1984202
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 102.7V 10uA 139.2V 217.7A@10/1000us 30kW@10/1000us 84V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS