30KP102A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
30KP102A-TP
JLCPCB Part #
C1984200
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 102V 10uA 124.7V 165.6V 183A@10/1000us 30kW@10/1000us TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS