30KP270A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
30KP270A-TP
JLCPCB Part #
C1984099
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 270V 30kW@10/1000us 330.2V 436.2V 69.5A@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS