30KP90CA-TP
MFR.Part #
30KP90CA-TP
JLCPCB Part #
C1984054
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110.1V 146.4V 207A@10/1000us 30kW@10/1000us 90V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS