30KP78CA-TP
MFR.Part #
30KP78CA-TP
JLCPCB Part #
C1984049
Description
-55℃~+175℃ 10uA 129V 234.9A@10/1000us 30kW@10/1000us 78V 95.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS