30KP72CA-TP
MFR.Part #
30KP72CA-TP
JLCPCB Part #
C1984048
Description
-55℃~+175℃ 10uA 114V 265.8A 30kW@10/1000us 72V 88.1V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS